Laureatów konkursu Agricola – Syn Ziemi poznaliśmy 6 października br. podczas uroczystości rozstrzygnięcia konkursu, która odbyła się w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu. Organizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski we współpracy z Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 2 października br. zmarł Jan Skrzeszewski  wieloletni Przewodniczący Rady Powiatowej KPIR w Chełmnie. Rodzinie, Przyjaciołom oraz Wszystkim tym, którym postać Jana Skrzeszewskiego pozostanie w pamięci, składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wojewódzki Konkurs Orki – już po raz dziesiąty zorganizowali wspólnie Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza oraz firma Inter-Vax Wacław Górny.   

24 września 2023 r. odbędą się wybory do rad powiatowych izb rolniczych na kolejną 4-letnią kadencję, obejmującą lata 2023-2027. Wszystkie dokumenty, wzory dokumentów i formularzy oraz informacje o tym zdarzeniu są zamieszczane na naszej stronie.

Półkolonie to doskonały pomysł, aby dzieci, które zostają w domach spędziły letni czas kreatywnie i bez nudy. Dlatego Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza po raz kolejny była organizatorem wypoczynku letniego w formie półkolonii.