Laureatów konkursu Agricola – Syn Ziemi poznaliśmy 7 grudnia br. podczas uroczystości rozstrzygnięcia konkursu, która odbyła się w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu. Organizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski we współpracy z Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą.

Targi Ferma – największe specjalistyczne targi dla fachowców produkcji zwierzęcej w Polsce

Po raz drugi w Bydgoszczy w Hali BCTW, odbędą się Targi FERMA, spotkanie dla profesjonalistów chowu i hodowli bydła, świń i drobiu.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 21 września   zmarł Mecenas Bartosz Frymarkiewicz. Nasz wspaniały pracownik, kolega, a przede wszystkim przyjaciel.

Rodzinie, Przyjaciołom oraz Wszystkim tym, którym postać Bartosza Frymarkiewicza pozostanie w pamięci, składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Redakcja miesięcznika Farmer i portalu Farmer.pl zapraszają na kolejną edycję konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie dnia 27 października w Jachrance k. Warszawy. 

Impreza odbyła się 11 września, i jak co roku organizatorem jej była wspólnie Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza oraz firma Inter-Vax Wacław Górny Sp. Jawna.